Skutočné adrenalínové zážitky na Slovensku? Tieto vám vženú krv do žíl Je zbytočné vyhľadávať extrémne zážitky mimo Slovenska. Aj v našej malej krajine máte veľa možností, ako zažiť nevšedné okamihy. Adrenalínové zážitkové darčeky a agentúry, ktoré ich predávajú sa predbiehajú v tom, aby zákazníkom ponúkli originálne služby. Ktoré zážitky na Slovensku sú skutočne adrenalínové? Adrenalínové zážitky pre dvoch Niektoré adrenalínové zážitky je možné kúpiť ako darčeky pre dvoch. Zabijete tým dve muchy jednou ranou. Vybavíte darček na výročie či inú špeciálnu príležitosť a zároveň si užijete dávku príjemného strachu. Medzi klasické a dlhé roky obľúbené darčeky pre dvoch patria tandemové zoskoky padákom. Možnosti tohto zážitky sú široké, keďže padákom je možné skočiť v rôznych lokalitách Slovenska. Zoskoky sa realizujú z výšky 4000 m. Najskôr si užijete zopár sekúnd voľného pádu a následne si vychutnáte let s padákom. Kto nie je na reálny zoskok pripravený, ten môže vyskúšať najskôr simuláciu voľného pádu. V simulátore si môžete podať ruky s partnerom a lietať vo víre vzduchu. Pre niekoho je adrenalínový aj pokojnejší let, a to hlavne vtedy, keď ho poriadne okoreníte. Napríklad tým, že si vyberiete vyhliadkový let vrtuľníkom. Síce nie vo dvojici, ale simultánne sa dá zrealizovať let rogalom. Každý z partnerov bude letieť jedným rogalom a v spojení budete cez vysielačku. Single adrenalínové zážitky Skoro všetky adrenalínové pocity sa spájajú s výškou a letmi. Ľudská túžba premeny na vtáka aspoň na krátku chvíľu nás ženie skúšať rôzne typy letov a lietadiel. Super adrenalínovým zážitkom je bezmotorový paragliding. V tomto prípade sa naozaj cítite ako voľní vtáci. Unáša vás len vzduch, čo je vskutku nevšedný pocit. Okrem voľného letu sa dajú absolvovať rôzne lety na skúšku, kedy dostanete do rúk riadenie lietadla. Výber lietadla je na vás, ale vrcholom všetkých adrenalínových letov je let stíhačkou. Áno, dobre čítate – každý, kto má chuť a pevné nervy, sa môže stáť pilotom stíhačky. Konkrétne poletíte vyše hodiny a pred letom dostanete inštruktáž. V stíhačke s vami bude samozrejme aj pilot, ktorý odlietal tisíce hodín. Napriek tomu bude celé lietadlo pod vašim velením a vedením. Je len na vás, čo všetko si trúfnete so stíhačkou vyskúšať. Možno sa odhodláte aj na let dolu hlavou. https://www.shutterstock.com/image-photo/indoor-skydiving-free-fall-down-freedom-1599763690 Meta: Kde a ako zažiť adrenalín na Slovensku. Aké adrenalínové zážitky sú najlepšie.

Skutočné adrenalínové zážitky na Slovensku? Tieto vám vženú krv do žíl

by spravca

Je zbytočné vyhľadávať extrémne zážitky mimo Slovenska. Aj v našej malej krajine máte veľa možností, ako zažiť nevšedné okamihy. Adrenalínové zážitkové darčeky a agentúry, ktoré ich predávajú sa predbiehajú v tom, aby zákazníkom ponúkli originálne služby. Ktoré zážitky na Slovensku sú skutočne adrenalínové?

Adrenalínové zážitky pre dvoch

Niektoré adrenalínové zážitky je možné kúpiť ako darčeky pre dvoch. Zabijete tým dve muchy jednou ranou. Vybavíte darček na výročie či inú špeciálnu príležitosť a zároveň si užijete dávku príjemného strachu. Medzi klasické a dlhé roky obľúbené darčeky pre dvoch patria tandemové zoskoky padákom. Možnosti tohto zážitky sú široké, keďže padákom je možné skočiť v rôznych lokalitách Slovenska. Zoskoky sa realizujú z výšky 4000 m. Najskôr si užijete zopár sekúnd voľného pádu a následne si vychutnáte let s padákom.

Kto nie je na reálny zoskok pripravený, ten môže vyskúšať najskôr simuláciu voľného pádu. V simulátore si môžete podať ruky s partnerom a lietať vo víre vzduchu. Pre niekoho je adrenalínový aj pokojnejší let, a to hlavne vtedy, keď ho poriadne okoreníte. Napríklad tým, že si vyberiete vyhliadkový let vrtuľníkom. Síce nie vo dvojici, ale simultánne sa dá zrealizovať let rogalom. Každý z partnerov bude letieť jedným rogalom a v spojení budete cez vysielačku.

Single adrenalínové zážitky

Skoro všetky adrenalínové pocity sa spájajú s výškou a letmi. Ľudská túžba premeny na vtáka aspoň na krátku chvíľu nás ženie skúšať rôzne typy letov a lietadiel. Super adrenalínovým zážitkom je bezmotorový paragliding. V tomto prípade sa naozaj cítite ako voľní vtáci. Unáša vás len vzduch, čo je vskutku nevšedný pocit.

Okrem voľného letu sa dajú absolvovať rôzne lety na skúšku, kedy dostanete do rúk riadenie lietadla. Výber lietadla je na vás, ale vrcholom všetkých adrenalínových letov je let stíhačkou. Áno, dobre čítate – každý, kto má chuť a pevné nervy, sa môže stáť pilotom stíhačky. Konkrétne poletíte vyše hodiny a pred letom dostanete inštruktáž. V stíhačke s vami bude samozrejme aj pilot, ktorý odlietal tisíce hodín. Napriek tomu bude celé lietadlo pod vašim velením a vedením. Je len na vás, čo všetko si trúfnete so stíhačkou vyskúšať. Možno sa odhodláte aj na let dolu hlavou.

 

 

You may also like