Kde zakúpite chemické látky pre farmaceutické využitie

by spravca

Predstavíme vám eshop, o ktorom by ste rozhodne mali vedieť (nielen) v prípade, že sa radíte k profesionálom vo farmaceutickom priemysle.

Internetový obchod, ktorý sa oplatí poznať

Konkrétne chemikálie sú nevyhnutnou súčasťou profesionálnej činnosti pre väčšinu výskumných ústavov, laboratórií, zdravotníckych zariadení a mnohých ďalších vedeckých inštitúcií. Ide o fakt, ktorý je dobre známy prevádzkovateľom eshopu Alchimica, v ktorého databáze vyše 60 tisíc dostupných produktov nájdete popri čistých chemických a farmaceutických látkach aj doplnky stravy a prísady využívané v potravinárstve. Stačí zadať anglický názov chemikálie alebo číslo CAS a následne si spomedzi ponúkaných látok vybrať tú, ktorá vám čo najviac vyhovuje svojím zložením, objemom respektíve hmotnosťou a samozrejme aj cenou.

Čo vás v ponuke eshopu môže zaujať

Alchimica je distribútorom chemikálií produkovaných prestížnymi spoločnosťami s dlhoročnými skúsenosťami, ako je napríklad Glentham Life Sciences. V rámci sortimentu tohto výrobcu si vašu pozornosť okrem iného zaslúži salbutamol. Cena tejto chemickej látky je štandardne 120 eur bez DPH v prípade jedného gramu, zatiaľčo balenie v hodnote 100 miligramov je dostupné za 28 eur a alternatívne si môžete zadovážiť tiež verziu s hmotnosťou 250 miligramov a cenou do 50 eur. Salbutamol využíva obzvlášť farmaceutický priemysel a ako liečivo je obsiahnutý v rámci liečby respektíve prevencie niektorých ochorení dýchacej sústavy, ako je napríklad astma alebo chronická obštrukčná choroba pľúc. Natrafiť na salbutamol je možné taktiež v rámci veterinárnej medicíny pri liečbe dýchacích ťažkostí psov, mačiek a niektorých ďalších živočíšnych druhov.

V medicíne si nájde využitie taktiež steroid lanosterol cena ktorého závisí od požadovaného množstva a od dodávateľa, ktorým môže byť buď Glentham Life Sciences alebo ChemFaces. Neváhajte sa teda obrátiť na distribútora Alchimica a zistiť si požadované informácie. Čo sa týka aplikácie lanosterolu v praxi, v súčasnosti slúži pre liečbu katarakty alebo ak chcete sivého respektíve šedého zápalu a preto býva v prvom rade obsiahnutý v očných kvapkách.

You may also like