Luxusný konferenčný stolík Winebar – Estilofina

Ako zariadiť obývačku v modernom vidieckom štýle

by spravca

Prírodné materiály svojou nadčasovou eleganciou nebudú nikdy voľbou vedľa. Pokiaľ premýšľate, v akom štýle zariadiť vašu obývačku, nechajte sa inšpirovať vidiekom a rustikálnym štýlom, ktoré vás prenesú do lona nepoškvrnenej prírody a idylických dediniek.

Začnime od podlahy

Vyhoďte obrovské koberce a odhaľte krásu drevených parkiet či kamennej podlahy. Sedačku zvoľte v bielej, sivej alebo svetlo hnedej farbe, krásne ju doplní drevený konferenčný stolík. Obývačku zútulnite vankúšmi a dekami, obklopiť sa môžete rastlinami, ktoré zaručia prílev pozitívnej energie a my vám garantujeme, že vám zakaždým vyčaria úsmev na tvári.

Neodmysliteľnou súčasťou vidieckych domov je aj krb, ktorého teplo vytvára to pravé kúzlo domova. Pri ňom sa bude dokonalo vynímať stojan na drevo či dekoratívne koše, ktoré môžete naplniť aj vankúšmi.

Prázdny priestor dokážu vyplniť rustikálne komody, na ktorých môžu kraľovať vaše rodinné fotky či lampy s dominantnými drevenými prvkami, ktorými si posvietite na svoj komfort a rozžiarite tak obývačku do krásy.

Dizajnový odkladací stolík Ari – Estilofina

Kreativite sa medze nekladú

Drevený konferenčný stolík je klasika, ktorou nič nepokazíte, no pokiaľ chcete zaujať, zaostrite svoj pohľad aj na niečo netradičné. Čo tak náš stolík Malia v tvare pníka dreva alebo truhlica Unity, do ktorej schováte všetky svoje poklady?

Zaujímavým doplnkom je aj drevený konferenčný stolík Ari v tvare písmena S, ktorý definitívne upúta každú návštevu. Milovníkom vína odporúčame siahnuť po stolíku Winebar, ktorý využijete aj ako držiak na fľaše vína a úložný priestor pre poháre.

Luxusný konferenčný stolík Winebar – Estilofina

Nebojte sa recyklácie 

Starší nábytok zvykne časom strácať svoj nádych mladosti, no aj to vám hrá do karát. Upravte si nábytok podľa seba a spravte zo svojej obývačky srdce celého domova. Štetcom, farbou a lakom dokážete zázraky a získate tak kus nábytku neoceniteľnej hodnoty spomienok, dýchajúci príbehy, ktoré sa okolo neho odohrávali.

Takýto zreštaurovaný nábytok dokonale zapadne do vašej obývačky a skvelo ním doplníte rustikálne komody.